Bekijk onze video

Missie

Elke organisatie heeft een beeld over de ideale manier van werken.

Ukomst uiteraard ook. Deze ideale manier kenmerkt zich door transparantie in de omgang met elkaar. Als de werkplek veilig voelt, en iedereen elkaar met respect benadert, volgen commitment, efficiƫntie en productiviteit vanzelf. Met een heldere en open communicatie voorkom je misverstanden en wrijving. Kortom:

‘Als alles helder is, werkt iedereen prettig’.

Onze vacatures

Vacatures

Doorlopend zijn wij op zoek naar goede en gemotiveerde specialisten. Niets nieuws onder de zon zal je zeggen!
Wij willen echter een goede relatie met je opbouwen en bieden je daarom een transparante samenwerking voor wat betreft tarieven, verwachtingen en mogelijkheden.

Bekijk alle vacatures

Ons team

Lennaert Van Maurik

Meer info

Lennaert Van Maurik


+ 31 6 48266866

lennaert@ukomst.nl
Ukomst
Raymond Schmidt

Meer info

Raymond Schmidt


+ 31 6 43233494

raymond@ukomst.nl
Aart-Willem de Peuter

Meer info

Aart-Willem de Peuter


+ 31 6 42114016

aartwillem@ukomst.nl
Saskia Winands

Meer info

Saskia Winands


+ 31 6 24120529

saskia@ukomst.nl
Ruud Oonincx

Meer info

Ruud Oonincx


+ 31 6 57946542

ruud@ukomst.nl
Eric Jansen

Meer info

Eric Jansen


+ 31 6 21807988

eric@ukomst.nl
Micha Dahm

Meer info

Micha Dahm


+31 6 24120530

micha@ukomst.nl
Pieter Selen

Meer info

Pieter Selen


+31 6 42071609

pieter@ukomst.nl
51.44590365.459158

Ukomst Eindhoven

  • Torenallee 45 - 3
  • 5617 BA
  • Nederland
52.25056354.4844209

Ukomst Noordwijkerhout

  • De vlashoven 8
  • 2211 WN
  • Nederland

Onze klanten

We werken voor veel mooie merken, en daar zijn we best trots op. Waar we eigenlijk nog meer trots op zijn is het feit dat het lange-termijn relaties zijn omdat onze klanten blij worden van onze producten en diensten.

ING
Gemeente Amsterdam
Rabobank
DMC
UWV
Vara BNN
Ordina
CBRE
Provincie Noord-Brabant
UMC Utrecht

Op de hoogte blijven?

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld en mag alleen nummers bevatten
Dit is een verplicht veld