skip to Main Content

De Helden van Ukomst.

In het veld vind je de echte helden van Ukomst. Met een grote variatie aan disciplines maken zij onze reputatie waar bij onze klanten. Zij bewaken infrastructuren bij toonaangevende banken, zorgen voor een veiliger Nederland bij Overheid en Politie, bouwen in startups mee aan de innovaties van morgen en helpen dagelijks collega’s binnen de mediawereld, Rechtspraak, DICTU, Wigo4it en multinationals.

Naast de vaste medewerkers heeft Ukomst ook nog een groot netwerk van ZZP’ers. Binnen Ukomst maken wij geen onderscheid tussen onze vaste medewerkers en deze ZZP’ers. Zo is iedereen altijd van harte welkom op bijvoorbeeld onze borrels, meet-ups of de jaarlijkse BBQ.

Lennaert van Maurik

DGA en CEO
lennaert@ukomst.nl

Kilian van der Endt

Bidmanager en KAM-coördinator
kilian@ukomst.nl

Stephanie van Schagen

Recruitmentmanager
stephanie@ukomst.nl

Koen van Riemsdijk

Accountmanager en -specialist
koen@ukomst.nl

Faysal Naimi

Accountmanager en -specialist
faysal@ukomst.nl

Femke van der Werf

Resource- en Fieldmanager
femke@ukomst.nl

Linda van der Wilt

Corporate Recruitment
linda@ukomst.nl

Martin Seekles

Recruitment Consultant
martin@ukomst.nl

Demet Eroglu

Recruitment Consultant
demet@ukomst.nl

Ilona van Eeden

Recruitment Consultant
ilona@ukomst.nl

Martine Visser

HR-en contractmanager
preventiemedewerker
martine@ukomst.nl

Coby Buitenhek

Controller
coby@ukomst.nl

Patricia van Lierop

Backoffice Medewerker
patricia@ukomst.nl

Laurie van der Star

Backoffice Medewerker
laurie@ukomst.nl

Gezocht 

Nieuwe collega
Neem  gerust contact op met linda@ukomst.nl

Back To Top